Aktualności2021-10-26T15:56:18+02:00

Aktualności

Projekty wnętrz kolejnego „Domu z Serca” już gotowe!

W ramach drugiej edycji akcji „Dom z Serca” Budimex wraz z Partnerami buduje do stanu „pod klucz” dom dla ośmioosobowej rodziny z miejscowości Brusy w województwie pomorskim. Prace budowlane i wykończeniowe idą pełną parą! Gotowe są już projekty wnętrz domu, a Sponsorzy akcji dostarczają kolejne elementy wyposażenia.

Dom z serca w Brusach wspiera już 14 sponsorów!

Budimex kolejny raz w szczytnym celu połączył siły z innymi firmami budowlanymi. W ramach akcji Dom z serca 2 firma buduje dom do stanu „pod klucz” dom dla ośmioosobowej rodziny z miejscowości Brusy w województwie pomorskim.

Mikołajki w Brusach

6 grudnia to szczególna data w niejednym kalendarzu i jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku, gdyż właśnie wtedy Mikołaj przynosi prezenty!

Druga edycja programu „Dom z serca”

Budimex ponownie połączy siły z innymi firmami w Polsce, aby dokończyć budowę, wyposażyć i przekazać dom ośmioosobowej rodzinie z miejscowości Brusy w województwie pomorskim w ramach drugiej edycji programu „Dom z serca”.

„Dom z serca” wśród najciekawszych inicjatyw CSR!

Akcja znalazła się w zestawieniu najciekawszych inicjatyw CSR przygotowanym przez "Gazetę Finansową". W dzisiejszych czasach coraz więcej firm dostrzega potrzebę budowania relacji z otaczającym światem poprzez angażowanie społeczności lokalnych czy działalność pro-ekologiczną. Tym bardziej cieszymy się, że spośród zgłoszonych inicjatyw redakcja wybrała właśnie "Dom z serca".

„Dom z serca” – doceniony przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu

"Dom z serca" to jedna z wielu inicjatyw Budimeksu, która została doceniona przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu i opublikowana w Raporcie Odpowiedzialny Biznes Dobre Praktyki 2020. Jesteśmy z tego bardzo dumni i cieszymy się, że jako odpowiedzialna firma możemy pomagać innym! Zapraszamy Was do obejrzenia ostatniego odcinka z serii "Dom z serca". Tym razem przypomnimy sobie wzruszający moment przekazania kluczy do nowego domu kilkunastoosobowej rodzinie z Wierzbicy.

#DomZSerca – umowa darowizny podpisana!

Klucze do domu już są. Jeszcze tylko formalności i gotowe! Gościliśmy dziś w warszawskim biurze Budimeksu Panią Magdę, która przyjechała na uroczyste podpisanie aktu notarialnego. Stała się ona w ten sposób prawowitą właścicielką nowego, ponad 200-metrowego domu. Podpisanie dokumentu z udziałem Prezesa Zarządu Budimeksu – Dariusza Blochera, mec. Agnieszki Tokarskiej i oczywiście właścicielki nowowybudowanej nieruchomości – p. Magdaleny Saternus, wieńczy nasz wspaniały projekt #DomZSerca. Życzymy Pani Magdzie oraz jej rodzinie samych radosnych chwil pod nowym dachem!

#DomZSerca – Udział FBSerwis w akcji!

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej! 26 marca odbyło się uroczyste przekazanie kluczy Pani Magdzie i jej Rodzinie. Realizacja tego projektu to gest serca i solidarności firm, takich jak FBSerwis!

Chcesz dołączyć do projektu? Zapraszamy do kontaktu:

Przejdź do góry