Magia szlachetnych barw zawitała do „Domu z serca”!

W „Domu z serca” zamieszka sześcioro dzieci: Roksana, Marietta, Ewelina, Szymon, Kasia i Adaś.  Pragnieniem Budimeksu jest, aby każde z nich odnalazło w nowym domu swoje miejsce na ziemi i mogło spełniać nawet najskrytsze marzenia. Do pomocy w realizacji tego celu zaprosiliśmy markę MAGNAT, która bez wahania włączyła się w projekt „Dom z serca”, bowiem aktywność społeczną i pomaganie innym ma w swoim DNA już od dawna!

– Jesteśmy firmą z ponad 35-letnim doświadczeniem i od początku naszej działalności, angażujemy się w różnego rodzaju inicjatywy, które niosą realną, konkretną pomoc dla tych, którzy potrzebują wsparcia. Tak właśnie dzieje się w ramach tego ważnego społecznie projektu. Wierzymy, że nawet z pozoru niewielka zmiana, jaką jest pomalowanie wnętrz domu, przynosi niesamowity efekt i wywołuje kolejne, pozytywne metamorfozy. Dlatego jesteśmy dumni, że wspólnie z innymi firmami, możemy dzielić się dobrem, żeby stworzyć przytulny dom dla beneficjentów akcji – mówi Anna Szymaszek, Specjalista ds. Digital Marketingu z firmy Śnieżka Trade of Colours.

Dzięki dobremu sercu firmy rodzina pani Iwony i pana Krzysztofa będzie mogła cieszyć się nie tylko z idealnie dobranych kolorów, ale również z niezwykle funkcjonalnych farb na ścianach. Marka MAGNAT chcąc, aby dom w Brusach był miejscem pełnym radości, harmonii i spokoju podarowała rodzinie farby, dobrane indywidualnie do poszczególnych powierzchni oraz potrzeb mieszkańców.

MAGNAT Non-Reflex to śnieżnobiała farba do sufitów, która daje głęboko matowe wykończenie. Specjalna formuła farby, sprawia, że jest ona odporna na zmywanie i szorowanie oraz działanie UV/UVC. Ponadto pomalowana powierzchnia jest odporna na rozwój grzybów i pleśni. To wszystko sprawia, że kolor dłużej pozostaje idealnie biały i świeży.

Ściany w „Domu z serca” zostały pomalowane farbą MAGNAT Ceramic. Jest to ceramiczna matowa farba do wnętrz z gwarancją plamoodporności. Zachowuje swoje właściwości nawet przy wielokrotnym zmywaniu i szorowaniu. pomalowana powierzchnia nie absorbuje trudnych zabrudzeń i jest odporna na intensywne użytkowanie, dzięki czemu kolor jest trwały i pozostaje piękny przez długi czas. Wybór farb marki MAGNAT to strzał w dziesiątkę przy tak żywiołowych i kreatywnych mieszkańcach Domu z serca!

Kolory zaproponowane przez markę MAGNAT tworzą harmonijne kompozycje z meblami firmy Meblik.

Ewelina w swoim pokoju z kolekcji „Fashion Mint” będzie mogła zanurzyć się w szmaragdową toń (kolor C38) i rozwijać swój artystyczny talent.

Kasia, najmłodsza księżniczka będzie miała w swoim pokoju „Frame Pink” ściany w kolorze królewskiego diamentu (kolor C33), optymistycznego jak właścicielka pomieszczenia.

U Marietty w pokoju rządzi „Natura”, więc idealnie sprawdzi się tu kolor czysty oliwin (kolor C40) – dający poczucie bezpieczeństwa, kolor zielony pomaga w skupieniu i poprawia pamięć.

Czarujący kwarc (kolor C64) w pokoju „White oak” należącym do najstarszej z rodzeństwa – Roksany, nada wnętrzu kobiecej elegancji i być może stanie się źródłem inspiracji wytwornych deserów.

Neutralny szary piryt (kolor C29) będzie stanowił idealne tło dla wielu gier, zabaw i zabawek w pokoju Szymona i Adama wyposażonego w meble z kolekcji „Dark”.

Rodzice, korzystający z mebli z serii „Royal white”, będą mogli odpocząć w sypialni i zrelaksować się po trudach dnia w otoczeniu delikatnego bronzytu (kolor C9). Z kolei bezkresny tanzanit (kolor C67) nada salonowi niecodzienny charakter.