FBSerwis znowu w akcji!

Już po raz drugi spółka FBSerwis zdecydowała się wesprzeć Budimex w ramach akcji charytatywnej „Dom z serca” oraz zrobić wszystko, aby pomóc! Kolejny raz dzięki współpracy partnerów akcji oraz zaangażowaniu ich pracowników, udało się zrealizować cel, którym była budowa domu dla potrzebującej rodziny.

Nie ma piękniejszego marzenia, niż to o stworzeniu dzieciom bezpiecznego miejsca, w którym będą mogły odkrywać i rozwijać swoje pasje! Właśnie dlatego pracownicy FBSerwis, pod kierownictwem Bartosza Wiśniewskiego, pracujący na co dzień m.in. przy utrzymaniu drogi ekspresowej S6-Obwodnicy Trójmiasta, postanowili zaangażować swoje siły i sprawić, że „Dom z Serca” będzie jeszcze piękniejszy i funkcjonalny. Wolontariusze​ ułożyli wokół domu rodziny nawierzchnię z kostki betonowej oraz wykonali przeróbki studni do wodomierza i rur spustowych rynien.

– Mamy nadzieję, że już za chwilę Pani Iwona i Pan Krzysztof oraz szóstka ich dzieci zamieszka w nowym i bezpiecznym domu. Cieszymy się, że mogliśmy dołożyć do tego przysłowiową cegiełkę – podkreślił Bartosz Wiśniewski, Kierownik Kontraktu.

– Zaangażowanie w projekt „Dom z Serca” kolejny raz pokazał, że nasi pracownicy mają wielkie serca. Jest to dla nas szczególnie ważne, ponieważ jako FBSerwis chętnie angażujemy się w działania pomocowe oraz edukacyjne wszędzie tam, gdzie prowadzimy swoją działalność. Dobro i przyszłość dzieci są dla nas szczególnie ważne, dlatego to one są największą grupą, do której kierujemy nasze działania – głównie organizując konkursy ekologiczne oraz zajęcia edukacyjne w różnych częściach kraju – powiedziała Magdalena Nowicka, Kierownik Działu Marketingu FBSerwis.