„Dom z Serca” pełen światła!

Nasz partner w projekcie – firma Sigma przekazała kilkadziesiąt lamp do dla projektu II edycji „Domu z Serca”. Nowopowstały budynek mieszkalny w Brusach jest pełny światła – zaprasza swoim ciepłem, aby wejść do środka.

Oświetlenie zostało starannie dobrane do stylu wnętrza oraz do funkcji jaką powinno pełnić. Wśród przekazanych produktów znalazły się lampy wiszące, plafony, kinkiety oraz lampki nocne.

Dla rodziny Pani Iwony i Pana Krzysztofa przekazaliśmy ponad 30 modeli lamp. Pozwoliło to na zaaranżowanie oświetlenia na całej powierzchni domu – od pomieszczeń technicznych po pokoje dzieci i rodziców. Większość lamp to modele, w których źródłem światła może być energooszczędna żarówka LED – pozwoli to na obniżenie kosztów energii podczas codziennego życia – mówi Olga Kruszyńska-Nowosielska, Specjalista ds. marketingu Sigma

Firma Sigma chętnie bierze udział w działaniach, które niosą ze sobą prawdziwą, namacalną pomoc – stale angażuje się w działania charytatywne. Nasi partnerzy wiedzą, że pomaganie ma ogromną moc gdy działa się wspólnie, a także jak istotne jest posiadanie własnego miejsca, w którym można czuć się komfortowo oraz bezpiecznie. Z tego względu Sigma angażowała się w projekty remontowania domu czy placówek publicznych dla osób potrzebujących, „Dom z Serca” jest kolejnym przykładem ich braku obojętności na ludzkie problemy. Ponadto firma wspiera lokalne projekty dla dzieci i młodzieży, w tym warsztaty, podczas których produkty Sigmy są wykorzystywane jako nagrody dla uczestników.

Wierzymy, że nasze lampy dodadzą domowi Pani Iwony i Pana Krzysztofa dużo ciepła oraz przyjemnej atmosfery. Własny, w pełni wykończony budynek mieszkalny będzie dla tej rodziny dużym krokiem naprzód – dlatego z ogromną przyjemnością dołączyliśmy do projektu.

dodaje Olga Kruszyńska-Nowosielska.

Już niebawem oddamy bezpieczny, ciepły dom do dyspozycji rodziny Pani Iwony i Pana Krzysztofa. Jesteśmy przekonani, że w tym budynku mieszkalnym na długo nie zabraknie światła <3