„Dom z serca” – Dzień Dziecka w Brusach.

1 czerwca to wyjątkowy dzień, w którym pamiętać należy szczególnie o najmłodszych! Dzień Dziecka to dobry moment, aby wywołać uśmiech na niejednej twarzy 😉 Wzięliśmy to sobie do serca! Tego dnia, Rafał Kański, Dyrektor Wykonawczy Utrzymania Infrastruktury Drogowej z firmy FBSerwis odwiedził Rodzinę w Brusach i wręczył prezenty Roksanie, Marietcie, Ewelinie, Szymonowi, Kasi i Adasiowi.

Wiedzieliśmy o tym, że dzieci uwielbiają planszówki, dlatego też dostarczyliśmy do Brus całe pudło gier – rodzina Pani Iwony i Pana Krzysztofa będzie miała nie lada wyzwanie, aby zagrać w nie wszystkie. Ponadto w naszej niespodziance znalazły się również słodkości, przybory do malowania, puzzle i klocki, z których dzieci będą mogły budować swoje własne „Domy z Serca” ❤ Jak widać na zdjęciach – prezenty się podobały (nawet bardzo!).

Nowy budynek, w którym będą mogli zamieszkać już niebawem, z pewnością​​​​ będzie dobrze wyposażony w rozrywki dla najmłodszych, jak i w zabawy familijne.

Jest nam niezmiernie miło, że współpracujemy z FBSerwis nie tylko na polu biznesowym, ale również angażujemy się wspólnie w inicjatywy społeczne. Firma ta dołożyła swoją cegiełkę do „Domu z Serca” i ułożyła kostkę brukową przed budynkiem. Cieszymy się, że wspólnie niesiemy pomoc potrzebującym ❤

Chcemy, aby uśmiech na twarzach dzieci pojawiał się nie tylko w Dzień Dziecka – naszym zadaniem jest stworzenie bezpiecznego domu, w którym rodzina Pani Iwony i Pana Krzysztofa będzie mogła spędzać beztroskie chwile, pełne szczęścia i radości.

Klucze do „Domu z Serca” już niebawem trafią w ich ręce

😉