Aktualności2020-11-02T14:59:00+01:00

Aktualności

„Dom z serca” wśród najciekawszych inicjatyw CSR!

Akcja znalazła się w zestawieniu najciekawszych inicjatyw CSR przygotowanym przez "Gazetę Finansową". W dzisiejszych czasach coraz więcej firm dostrzega potrzebę budowania relacji z otaczającym światem poprzez angażowanie społeczności lokalnych czy działalność pro-ekologiczną. Tym bardziej cieszymy się, że spośród zgłoszonych inicjatyw redakcja wybrała właśnie "Dom z serca".

„Dom z serca” – doceniony przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu

"Dom z serca" to jedna z wielu inicjatyw Budimeksu, która została doceniona przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu i opublikowana w Raporcie Odpowiedzialny Biznes Dobre Praktyki 2020. Jesteśmy z tego bardzo dumni i cieszymy się, że jako odpowiedzialna firma możemy pomagać innym! Zapraszamy Was do obejrzenia ostatniego odcinka z serii "Dom z serca". Tym razem przypomnimy sobie wzruszający moment przekazania kluczy do nowego domu kilkunastoosobowej rodzinie z Wierzbicy.

#DomZSerca – umowa darowizny podpisana!

Klucze do domu już są. Jeszcze tylko formalności i gotowe! Gościliśmy dziś w warszawskim biurze Budimeksu Panią Magdę, która przyjechała na uroczyste podpisanie aktu notarialnego. Stała się ona w ten sposób prawowitą właścicielką nowego, ponad 200-metrowego domu. Podpisanie dokumentu z udziałem Prezesa Zarządu Budimeksu – Dariusza Blochera, mec. Agnieszki Tokarskiej i oczywiście właścicielki nowowybudowanej nieruchomości – p. Magdaleny Saternus, wieńczy nasz wspaniały projekt #DomZSerca. Życzymy Pani Magdzie oraz jej rodzinie samych radosnych chwil pod nowym dachem!

#DomZSerca – Udział FBSerwis w akcji!

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej! 26 marca odbyło się uroczyste przekazanie kluczy Pani Magdzie i jej Rodzinie. Realizacja tego projektu to gest serca i solidarności firm, takich jak FBSerwis!

#DomZSerca – przekazaliśmy rodzinie z Wierzbicy klucze do nowego domu!

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej! W piątek 26 marca odbyło się uroczyste przekazanie kluczy Pani Magdzie i jej Rodzinie. Na wydarzenie zaproszeni byli wszyscy partnerzy projektu, interesariusze oraz media. Rodzina będzie mogła wprowadzić się do swojego nowego domu jeszcze przed Świętami Wielkanocy.

#DomZSerca – życzenia dla Pani Magdy

Dom dla Pani Magdy i jej wielodzietnej rodziny z Wierzbicy pod Radomskiem jest już prawie gotowy. Obecny stan budowy domu napawa optymizmem – prace wykończeniowe idą pełną parą. Po 5 miesiącach intensywnych prac, rodzina będzie mogła wprowadzić się do gotowego domu na Święta Wielkanocne.

Chcemy inspirować innych do pomagania – wywiad z OBI

OBI jest jednym z partnerów, którzy jako pierwsi dołączyli do projektu Dom z serca, przekazując płytki (gres i glazurę), meble kuchenne oraz część materiałów budowlanych. Firma przygotowała też projekt kuchni, której funkcjonalność została dopasowana do potrzeb tak dużej rodziny, jak rodzina Pani Magdy. Dlaczego OBI zdecydowało się dołączyć do projektu i czym jest dla firmy CSR opowiada Agata Laskowska, rzecznik prasowy OBI.

Chcesz dołączyć do projektu? Zapraszamy do kontaktu:

Go to Top