Święty Mikołaj odwiedził rodzinę Pani Magdy

Wczoraj, po południu kierownik z Budimeksu nadzorujący budowę #DomuZSerca dla Pani Magdy i jej dzieci wcielił się w rolę św. Mikołaja i przekazał całej rodzinie świąteczne prezenty. Zaskoczone i szczęśliwe dzieci powitały go bardzo ciepło i radośnie. Podczas rozdawania prezentów okrzyków radości nie było końca. Pojawiły się także łzy szczęścia… Okazało się bowiem, że Mikołaj wreszcie usłyszał wieloletnie prośby dzieci i podarował im to dokładnie to, o czym śniły od wielu lat, a co do dnia wczorajszego pozostawało jedynie w zakresie ich niespełnionych marzeń…

Nie byłoby tych wzruszeń i radości, gdyby nie życzliwość pracowników z Budimeksu, którzy zorganizowali zbiórkę, kupili i dostarczyli dzieciom ich wymarzone prezenty, a także partnerów projektu #DomZSerca, którzy także przekazali upominki od siebie: OBI, TFC Rental, Akzo Nobel, Porta i inni. Dziękujemy Wam!

W tym roku św. Mikołaj jest dla rodziny Pani Magdy szczególnie hojny. Poza świątecznymi prezentami przygotowuje dla niej przecież ten największy i najważniejszy –  nowy, przestronny dom.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu przypominającego całą tę historię…