Mikołajki w Brusach

6 grudnia to szczególna data w niejednym kalendarzu i jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku, gdyż właśnie wtedy Mikołaj przynosi prezenty! W poniedziałek po południu w Brusach, rodzinę pani Iwony i pana Krzysztofa odwiedził niespodziewany gość.

Do drzwi zapukał Fabian Lewandowski, Dyrektor ds. Handlowych, który wcielił się w pomocnika Mikołaja i przekazał wszystkim cudowne upominki! Dzieci były zaskoczone, trochę onieśmielone i przejęte, ale jednocześnie bardzo szczęśliwe!

Mikołaj spełnił ich życzenia, a każde dziecko dostało to, o czym marzyło: Roksana otrzymała zestaw do pieczenia wraz z foremkami, Marietta bezprzewodowy mikrofon, o który od dawna prosiła. Ewelinie Mikołaj przyniósł zestaw kreatywny pełen kolorowych kredek i pisaków, dzięki którym będzie mogła rozwijać swój artystyczny talent. Szymon dostał zdalnie sterowany samochód – w nowym domu będzie miał mnóstwo przestrzeni na zabawę w szybkie pościgi. Kasia z Adasiem dostali interaktywną lalkę i misia, którymi byli zachwyceni. W to poniedziałkowe popołudnie na twarzach dzieci zagościł szeroki uśmiech oraz radość.

Mikołaj nie zapomniał także o ,,małym co nieco” dla rodziców, którzy otrzymali kosze ze smakołykami. Budimeksowy Mikołaj naprawdę pamięta o wszystkich! W tym dniu uśmiechu nie brakowało, a w powietrzu unosiła się aura radości i świątecznej atmosfery. Na takie chwile zawsze warto czekać!

I chociaż każdy z nas uwielbia otrzymywać prezenty, to obdarowywanie innych czasem może sprawiać jeszcze większą radość i satysfakcję.