„Dom z serca” – doceniony przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu

„Dom z serca” to jedna z wielu inicjatyw Budimeksu, która została doceniona przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu i opublikowana w Raporcie „Odpowiedzialny Biznes w Polsce. Dobre Praktyki 2020”. Jesteśmy z tego bardzo dumni i cieszymy się, że jako odpowiedzialna firma możemy pomagać innym!

Zapraszamy Was do obejrzenia ostatniego odcinka z serii „Dom z serca”. Tym razem przypomnimy sobie wzruszający moment przekazania kluczy kilkunastoosobowej rodzinie z Wierzbicy.

 

Przypomnijmy, że 26 marca odbyło się uroczyste przekazanie kluczy Pani Magdzie i jej Rodzinie. Na wydarzenie zaproszeni byli wszyscy partnerzy projektu, interesariusze oraz media. Motywem do zorganizowania akcji Dom z Serca była trudna sytuacja 16-osobowej rodziny Pani Magdy. W 2020 roku media zainteresowały się jej losem, ponieważ sąd zdecydował o odebraniu matce prawa do opieki nad jedenaściorgiem niepełnoletnich dzieci. Decyzja ta miała zapaść ze względu na trudne warunki mieszkaniowe. Prezes Budimeksu – Pan Dariusz Blocher, poruszony historią, postanowił pomóc rodzinie. W ten sposób narodziła się akcja Dom z Serca, w ramach której, przy współpracy ponad 20 firm, w Wierzbicy koło Radomska powstał przestronny dom.

Partnerzy akcji: Budimex, OBI, .mdd, Orange Polska, RedNet Property, Black Red White, Porta Drzwi, RTV EURO AGD, AkzoNobel, Dyckerhoff Polska, FBSerwis, Candellux Lighting, Land Tech, TLC Rental, Algeco, Integrity Partners, Blue Energy, Fundacja iSowa, Clean Time, Confirme, Firma Krzak, Psujek Design, Procontent , Synertime, Komunikacja+